info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 19 results

Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Le Teint Crème Light

Përkujdesje hidratuese e pasur me prebiotikë dhe pigment natyral. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. 40ml
2,975.00 L 2,528.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sensibio Tonique Lotion Apaisante Hydratante

Tonik me veprim hidratues dhe qetësues, specifik për lëkurë të ndjeshme
911.40 L1,681.40 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bioderma Hydrabio Serum Concentre Hydratant

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë të dehidratuar 40ml
3,240.00 L 2,268.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sebium Sensitive Soin Apaisant Anti-Imperfections

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese për lëkurë të ndjeshme me tendencë akneike 30ml
2,913.00 L 2,039.10 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Gel Corps et Cheveux Surgras

Xhel larës i butë për lëkurë të thatë dhe me tendencë atopike. Pastron butësisht pa irrituar dhe tharë lekuren. Me ekstrakte të vajit të kokosit. 350 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Pâte à l’Eau

Pastë riparuese e irritimeve të rënda dhe skuqjeve në zonën e pelenave. Me 25% oksid zinku, glicerinë dhe pantenol. 75 ml
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Crème Nourrissante et Hydratante

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme me bazë gjalpin shea dhe glicerinën. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. 100 ml
1,080.00 L 918.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Xerolact Balm Sodium Lactate 18%

Balsam hidratues & eksfoljues për lëkurë të thatë e kserotike 100ml
2,270.00 L 2,043.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Xerolact [E] Concentrate Cream Sodium Lactate 30%

Krem hidratues dhe keratolitik për lëkurë të ndjeshme 40ml
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure 200ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Neovadiol Night Compensating Complex

Krem nate anti-rrudhë për femra në periudhën e menopauzës 50ml
5,300.00 L 4,505.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Cream

Trajtim hidratues qetësues dhe mbrojtës për  bebe & të rritur me lëkurë tepër të ndjeshme 40ml
2,975.00 L 2,528.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Double Cleanser Micellar Milk

Qumësht pastrues për çdo lloj lëkure 200ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit 150ml
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj 50ml
4,650.00 L 4,185.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Homme Ultra Moisturizing Comforting Balm

Balsam ushqyes për fytyrën për meshkuj 50ml
4,790.00 L 4,311.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Hydragenist SOS Rescue Oxygenating Balm

Balsam hidratues dhe oksigjenues për lëkurë të dehidratuar 50ml
6,350.00 L 5,715.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cleansing wipes

Peceta të lagura për pastrimin e të ndenjurave të bebes, që nga dita e parë e lindjes. Paketim me 70 peceta.
1,190.00 L 952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Lait Corps

Mustela qumësht trupi hidratues për lëkurën e bebes dhe të fëmijës. 300ml.
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë