info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hydraphase HA Rich

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të ndjeshme të dehidratuar normale në të thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Hydraphase HA Rich i dhuron lëkurës hidratim që zgjat për 72 orë.

Teksturë e pasur, kremoze, e krijuar për lëkurën e dehidratuar që ka nevojë për hidratim intensiv. I jep lëkurës butësi, shkëlqim dhe elasticitet.

Formuluar me një kombinim unik të ujit termal La Roche-Posay, i njohur për vetitë e tij natyrore qetësuese dhe anti-oksiduese dhe acidit të pastër hialuronik i krijuar nëpërmjet Teknologjisë së Gjelbër: proçesi i biofermentimit duke përdorur sheqerna bimore.

 

Tolerancë e testuar nën kontroll dermatologjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe në qafë.

Përbërësit

AQUA /WATER / EAU • GLYCERIN • ISOPROPYL PALMITATE • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • LAUROYL LYSINE • CETYL ALCOHOL • UREA • PEG-100 STEARATE • GLYCERYL STEARATE • CERA ALBA / BEESWAX / C IRE DABEILLE • PENTYLENE GLYCOL • STEARIC ACID • CARBOMER • GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER • SODIUM HYALURONATE • SODIUM HYDROXIDE • MYRISTIC ACID • PALMITIC ACID • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • POLYSORBATE 60 • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL H Y D R OX Y H Y D R O C I NNAMAT E • CHLORPHENESIN • PARFUM / FRAGRANCE.