info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3-en-1

Çmimi:2,200.00 L 1,870.00 L -15%

Ujë micelar me veti pastruese dhe qetësuese 200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Ujë micelar me veprim të trefishtë. Largon make up-in, pastron & zbut.
Me ujin floreal të trendafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT në përmbajtje.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme.
Respekton florën e lëkurës.

Testuar nën kontroll oftalmologjik. Përmban 97% përbërës me origjinë natyrale.
Pa përbërës me origjinë shtazore.

Përdorimi

Në mëngjes dhe mbrëmje me një pambuk aplikohet në fytyrë dhe sy.
Nuk shpëlahet.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PENTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM GLUCONATE, CETRIMONIUM BROMIDE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL [N4105/A]