info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux

Çmimi:3,180.00 L 2,703.00 L -15%

Krem hidratues dhe kundër shenjave të
lodhjes në zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim për zonën rreth syve që ka për qëllim:
-të hidratojë lëkurën;
-të zbehë rrathët dhe qeset e zeza poshtë syve;
-të tendosë lëkurën.
Përmban:
-Acid hialuronik, që pengon largimin e ujit dhe rrit hidratimin e lëkurës;
-Ujë termal La Roche Posay, që qetëson lëkurën dhe pakëson qeset e zeza rreth syve.
Testuar klinikisht dhe oftalmologjikisht.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes
dhe ose në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Glycine Soja, Soybean Protein, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Carbomer, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Laureth-7, Tocopherol, Methylparaben, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate.