info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum

Çmimi:4,300.00 L 3,655.00 L -15%

Serum hidratues për
lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar 30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim për lëkurë të ndjeshme që hidraton thellësisht lëkurën dhe zbeh rrudhat që vijnë nga tharja e saj.
Kombinim i acidit hialuronik me
ujin termal të La Roche Posay në përqendrim të lartë, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Me argininë dhe serinë në përmbajtje, dy lëndë që mbajnë ujin duke fuqizuar veprimin hidratues.
Lëkura bëhet më e shëndetshme, zbutet dhe shkëlqen.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë çdo ditë para se të aplikohen produktet e tjera të kujdesit për fytyrën.

Përbërësit

Aqua, butylene glycol,
glycerin,BIS-PEG-18
methyl ether dimethyl silane, paraffinum liquidum, carbomer, sodium hydroxide, arginine PCA, serine, ascorbyl glucoside, ammonium polyacryldimethyl tauramide, hydrolized hyaluronic acid, xantham gum, phenoxyethanol, parfum.