info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Çmimi:1,827.50 L2,635.00 L

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë
akneike

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

200 ml, 300 ml, 400 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Xhel i përshtatshëm për pastrimin e fytyrës nga papastërtitë dhe pakësimin e sasisë së yndyrës së prodhuar nga lëkura.

Ngushton poret dhe e bën lëkurën më fine. Formuluar për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese. pH neutral.

Pa parabene. Pa sapun. Pa alkool.

Përdorimi

Aplikohet çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të njomur më parë. Msazhohet disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

WATER • SODIUM LAURETH SULFATE • PEG-8 • COCO-BETAINE • HEXYLENE GLYCOL • SODIUM CHLORIDE • PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE • ZINC PCA • SODIUM HYDROXIDE • CITRIC ACID • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • CAPRYLYL GLYCOL • PARFUM/FRAGRANCE.