info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Aquabella Gele Purifiant Micro-Exfoliant

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Xhel pastrues dhe eksfoliues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Xhel pastrues për fytyrën me mikro-kokrriza natyrale blu. Eleminon sebumin e tepërt dhe parregullsitë për një lëkurë më të pastër, më të freskët dhe me shkëlqim natyral.

I përshtatshëm për të gjitha moshat, ideal për moshat 18-25 vjeç.

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: zambaku i bardhë i ujit , acidi hialuronik, kompleksi “zbehës” i bimëve (tërshëra, nasturtium, thjerrëza e Gjelbër), mikro-kokrriza blu, grimca silici eksfoluese.

Përmban 92% të përbërësve me origjinë natyrore.

Përdorimi

Aplikoni duke masazhuar në mëngjes dhe/ ose në mbrëmje xhelin, në lëkurë të lagur dhe më pas shpëlajeni.

Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PENTYLENE GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROXYETHYL UREA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDRATED SILICA, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL LAURATE, SODIUM GLUCONATE, MANNITOL, SODIUM CHLORIDE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, AMMONIUM LACTATE, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, SODIUM BENZOATE, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, TROPAEOLUM MAJUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, CI 77007/ULTRAMARINES, PROPANEDIOL, NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE [N3301/A]