info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 16 results

Ofertë!
-30%

Bioderma Sensibio DS+ Gel Nettoyant Apaisant

Xhel pastrues pa sapun, i përshtatshëm për lëkura të ndjeshme, ideale për lëkurat me tendencë dermatiti seborroik. 200ml
3,143.00 L 2,200.10 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Matidiane Gel Nettoyant

Xhel pastrues me efekt eksfoljues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme 200 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Gentle Foaming Gel

Xhel shkumues që pastron butësisht lëkurën me yndyrë dhe me tendencë akneike 200 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Intensive Foaming Gel

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 200 ml
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën 200ml
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Purete Thermale Cleansing foam

Ujë pastrues shkumues për pastrimin e fytyrës 150ml
2,360.00 L 2,006.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar për lëkurë të ndjeshme 400ml
2,660.00 L 2,261.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
2,560.00 L 2,176.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë
1,742.50 L2,618.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Dermo Soothing Hydrating Cleansing Cream

Krem pastrues zbutës për lëkurë të yndyrshme 200 ml
2,620.00 L 2,227.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Ultrafine Scrub

Eksfoliues për lëkurë të ndjeshme 40ml
1,740.00 L 1,479.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
1,827.50 L2,635.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Xhel pastrues për lëkura normale mikse 195 ml
2,760.00 L 2,346.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive 400ml
2,660.00 L 2,261.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Infant foam shampoo

Shampo në formë shkume, për flokët delikatë të të sapolindurve, bebeve dhe fëmijëve. 150ml.
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë