[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkurë akneike

Showing 1–20 of 122 results

Isispharma Teen Derm K Concentrate

Serum i pёrqёndruar aktiv per trajtimin e lёkurёs sё yndyrshme me imperfeksione 30 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Phys-AC Purifying foaming gel

Xhel pastrues i butë për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 400 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “DAJA” Allantoin Gel-Cream

Xhel- krem hidratues, zbutës & rigjenerues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 30 ml
1,680.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Fluide Anti-taches SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+, specifike për lëkurë e cila ka tendencë për të krijuar njolla të errëta. 40 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Hyséac Mat

Përkujdesje matifikuese e përditshme. 40 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Rebalancing Cleansing Gel

Xhel pastrues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 200 ml
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Acteen Rebalancing Cleansing Water

Larës delikat për lëkurë të yndyrshme. 150 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Acteen Purifying Cleansing Gel

Xhel larës për fytyrë të yndyrshme. 200 ml
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Thiosoap pH 5.5 Cleanser

Pastrues për fytyrën dhe trupin për lëkurën e seborroike, me tendencë akneike. 250 ml
1,320.00 L 1,122.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Exuviance Professional Purifying Clay Mask

Maskë detoksifikuese, freskuese për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 50 g
4,960.00 L 3,968.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Exfoliating Mask

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Canova Cicanova 50+ Repair Cream

Krem riparues dhe mbrojtës ndaj rrezeve të diellit dhe dritës blu. 50 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Rutina

Set trajtues specifik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 40 ml, 200 ml
2,950.00 L 2,507.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Purifying NC-DG

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 30 ml
5,810.00 L 4,648.00 L -20%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA CLEAR & SOOTHE MICELLAR JELLY MAKE-UP REMOVER

Xhel micelar pastrues I make-up-it. 200 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA REFRESHINGLY CLEAR FOR BLEMISH PRONE SKIN

Larës në formë xheli për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 200 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA REFRESHINGLY CLEAR MOISTURIZER

Hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Fluide Matifiant SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me efekt matifikues, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Hyséac Masque Gommant

Përkujdesje trajtuese në formë maske dhe eksfoljuesi, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 100 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Serum

Serum eksfoljues AHA, BHA dhe Niacinamide 30 ml
4,350.00 L 3,480.00 L -20%
Shtoje në shportë