info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Çmimi:2,460.00 L 2,091.00 L -15%

Korrektor lokal
i shenjave dhe
parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që absorbohet shpejt nga lëkura.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të yndyrshme dhe akneike. Aplikohet lokalisht. Synon të rregullojë parregullsitë e lëkurës dhe aktivizon proçesin e rigjenerimit të saj.
Ky efekt arrihet në sajë të kombinimit të niacinamidit me piroctone olamine, glycacil dhe LHA.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene, pa konservues, pa lanolinë, pa ngjyrues, hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet lokalisht, deri në zhdukje të parregullsive në lëkurë. Mund të aplikohet dhe poshtë make-up-it.

Përbërësit

Aqua,
cyclohexasiloxane,
isononyl isononanoate, propylene glycol, isohexadecane, niacinamide, PEG-100 stearate, glyceril stearate, cetyl alcohol, magnesium aluminium silicate, carbomer, sodium hidroxyde, capryloyl glycine, capryloyl salycilic acid, citric acid, xanthan gum, acrylates copolymer, salycilic acid, iodopropynyl butylcarbamate, chlorhexidine digluconate, piroctone olamine, parfum/fragrance.