info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

xhel larës

Showing all 13 results

Ofertë!
-10%

Bioderma ABC Derm Gel Moussant Nettoyant Doux

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë 200ml
2,746.00 L 2,471.40 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Gel Corps et Cheveux Surgras

Xhel larës i butë për lëkurë të thatë dhe me tendencë atopike. Pastron butësisht pa irrituar dhe tharë lekuren. Me ekstrakte të vajit të kokosit. 350 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Gel Detergente Viso Pelli Grasse e Miste

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Stelatopia Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë atopike, për bebe & fëmijë 200 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Pyrifying Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200ml
2,660.00 L 2,394.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel

Xhel larës për çdo lloj lëkure 200ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Normaderm Phytosolution Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 400 ml
2,970.00 L 2,524.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
1,827.50 L2,635.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Xhel pastrues shkumues për flokët dhe trupin për bebe dhe fëmijë 200ml
1,190.00 L 952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë. Flakon-pompë. 500ml.
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.
1,650.00 L 1,155.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Purifying Cleansing Gel

Larës për lëkurë të kombinuar & të yndyrshme 125 ml
2,580.00 L 2,193.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso