info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Hydrating Cream SPF 50+

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Mbrojtje maksimale ndaj diellit me veti hidratuese për lëkurë normale në të thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Spf

Përshkrimi

Formulim me efekt hidratues, me përbërës të reduktuar, me qëllim që të mos shkaktojë irritime në lëkurë apo djegie të syve gjatë përdorimit.

Rekomandohet kryesisht për lëkurë të ndjeshme e të thatë.
Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit UVA, UVB dhe një pjese të rrezatimit infra të kuq.

Prania e ujit termal La Roche Posay i ofron këtij formulimi veti qetësuese dhe antioksiduese.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

AQUA / WATER DIISOPROPYL SEBACATE GLYCERIN BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ALCOHOL DENAT. PROPANEDIOL ETHYLHEXYL SALICYLATE ETHYLHEXYL TRIAZONE C12 – 22 ALKYLACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER DROMETRIZOLE TRISILOXANE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE SILICA TOCOPHEROL ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE ACRYLATESCOPOLYMER AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID DISODIUM EDTA SCUTELLARIA BAICALENSIS EXTRACT / SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT T-BUTYL ALCOHOL TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID TRIETHANOLAMINE XANTHAN GUM. (CODE F.I.L. : C210021/1)