info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Lifting Intensive Serum Lifting Effect

Çmimi:6,720.00 L 5,376.00 L -20%

Serum anti-rrudhë me efekt lifting
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Serum me teksturën e një xhel-kremi, lehtësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë molekulare të madhe:
-hidratojnë lëkurën deri në thellësi;
-pakësojnë rrudhat;
-rrisin elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës.
Ekstraktet e Goji Berrit i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Avena sativa (Oat) Kernel Extract,  Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Ethylhexyl Palmitate, Propanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Polyacrylate, Xanthan Gum, Synthetic Fluorphlogopite, Dimethiconol, Ornithine, CI 77891 (Titanium Dioxide), Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phospholipids, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Glycolipids, Lycium barbarum Fruit Extract, Isohexadecane, Silica Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol,  Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,  Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Copper Gluconate, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Tin Oxide, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Pentapeptide-21, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping