info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Çmimi:3,337.50 L3,345.00 L

Fondotintë kremoze me efekt lifting
30ml

Spastroje
1
2
3
4
5
6


Informacion shtesë

Nuanca

00, 01, 01 Beige, 01 Crème (krem), 02, 02 Amande (bajame)

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim kremoz, që ushqen lëkurën tuaj, i rikthen shkëlqimin e humbur dhe ofron një mbulim perfekt për të gjithë ditën.
Kombinimi i acidit hialuronik me vitaminën E zbehin rrudhat ekzistuese dhe parandalojnë formimin e rrudhave të reja.
Pas një sërë përdorimesh lëkura rifiton hidratimin dhe shkëlqimin e humbur.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht. Mund të vendoset sipër hidratuesit që përdorni zakonisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane , Talc, Butylene Glycol , Squalane, Triethylhexanoin, Isononyl Isononanoate , Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate , PEG-32 , Hydrolyzed Wheat Protein, Dimethicone , Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides , Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract , Tocopheryl Acetate , Disteardimonium Hectorite , Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethyl Methacrylate , Hydrogen Dimethicone, Sodium Hyaluronate , Aluminum Hydroxide, Polymethylsilsesquioxane, Phenoxyethanol , Sodium Dehydroacetate•Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance)•(+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides) , CI 77492 (Iron Oxides) , CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping