info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Lifting Eye and Lips Contour Cream

Çmimi:5,460.00 L 4,095.00 L -25%

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën rreth syve dhe buzëve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim me teksturën e një xhel-kremi, lehtësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë molekulare të madhe:
-hidratojnë lëkurën deri në thellësi;
-pakësojnë rrudhat;
-rrisin elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës.
Ekstraktet e Goji Berrit i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve dhe buzëve dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Isononyl Isononanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Diethylhexyl Carbonate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Acrylates Copolymer, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Cyclohexasiloxane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phospholipids, Polyglyceryl-10 Stearate, Propanediol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Lycium barbarum Fruit Extract, Disodium EDTA, Xanthan Gum, PEG-8, Phenoxyethanol, Ornithine, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Tocopherol, Glycolipids, Silica Dimethyl Silylate, Isohexadecane, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Copper Gluconate, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Polysorbate 80, Bambusa vulgaris Sap Extract, Palmitoyl Hexapeptide-14, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Pentapeptide-21.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping