info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

buzët

Showing 1–20 of 34 results

Ofertë!
-25%

Lierac Hydragenist Baume Levres

Stik hidratues dhe me shkëlqim për buzët 3 g
1,570.00 L 1,177.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Masque Argile Purifiant

Maskë pastruese e formuluar me argjilë, specifike për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
1,680.00 L 1,260.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials 24h Intensive Moisturizing Lip Balm

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe për buzët. 10 ml
1,100.00 L 935.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Avène Stick Lèvres SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj rrezatimit diellor, specifike për zonën e buzëve. 3 g
1,500.00 L 900.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Avène Stick Lèvres SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse ndaj rrezatimit diellor, specifike për zonën e buzëve. 3g
1,200.00 L 720.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Lèvres Cicalfate Baume Réparateur

Balsam riparues dhe hidratues për zonën e buzëve. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 10 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë

BABÉ Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 100 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Lip Repair Cream

Riparues intensiv i buzëve dhe zonës perinazale. 15 ml
1,569.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Micellar Water

Ujë micelar pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 400 ml
2,179.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base E – Eye and Lip Contour Emulsion

Emulsion delikat i formuluar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve. 40 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Ultra Nourrisant et Reparateur

Balsam ushqyes me mjaltë dhe portokall për buzët e thata dhe të dëmtuara 15 g
1,850.00 L 1,572.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant

Zbutës me mjaltë dhe portokall për buzë të thata 5 g
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 2

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
6,552.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 3

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 7 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 1

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Antirughe Occhi e Labbra

Krem kundër rrudhave të syve dhe buzëve 30 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS 6 ml + 7 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

Balsam për buzët me tea tree oil dhe SPF 20 5.7 ml
660.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid Balsamo Labbra

Balsam për buzët me propolis dhe SPF 20 5.7 ml
580.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Balsamo Labbra

Balsam natyral për buzë me SPF 20 5.7 ml
510.00 L
Shtoje në shportë