info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Eau Thermale

Çmimi:744.00 L1,432.00 L

Ujë termal me veti hidratuese dhe qetësuese për fytyrën dhe trupin.

  • 150 ml
  • 300 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml, 300 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Ujë termal freskues, qetësues dhe hidratues që mund të përdoret çdo ditë. Përbëhet nga elemente gjurmë dhe minerale, duke i dhuruar lëkurës shkëlqim natyral.
Pas 1 ore rrit hidratimin e lëkurës me 32%.

Veprim hidratues
Falë përbërjes së mineraleve afër NMF (Faktori Natyral Hidratues) të lëkurës, ka një veprim unik hidratues.

Veprim qetësues
Falë pranisë së lartë të kripërave të kalciumit dhe magnezit, ndihmon në qetësimin e lëkurës së ndjeshme.

Veprim mbrojtës
Veprimi i silicit forcon filmin hidrolipidik të lëkurës. Përveç kësaj, falë mineraleve, ndihmon në rigjenerimin e barrierës së lëkurës.

Aplikojeni disa herë në ditë sipas nevojës në fytyrë ose trup. Lëreni të veprojë.

AQUA

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.