info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Uriage

Showing 1–20 of 81 results

Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Fluide Matifiant SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me efekt matifikues, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Crème Hydratante SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse dhe hidratuese ndaj diellit për lëkurë sensitive. 50 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Crème Teintée SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me pigment, për lëkurë sensitive. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Lait Enfant Hydratant SPF 50+

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës specifik për fëmijët. 100 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Spray Enfant Hydratant SPF 50+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës specifik për fëmijët. 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Brume Thermale Autobronzant

Spraj vetë-nxirës. 100 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Huile Seche SPF 30

Vaj i thatë për trupin dhe flokët me faktor mbrojtës 30. 200 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Spray Invisible SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me teksturë fluide, për fytyrën dhe trupin. 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Stick Lèvres Hydratant

Hidratues për buzët e thata në trajtë stick-u. 4 g
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun-Baume Réparateur

Balsam me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell. 150 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun-Brume Thermale Rafraîchissante

Spraj me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell. 150 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Masque Gommant

Përkujdesje trajtuese në formë maske dhe eksfoljuesi, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 100 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Daily Gel-Crème

Xhel-krem riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 40 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Daily Sérum

Serum riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 30 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Change Cream

Krem riparues që parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 100 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Anti-itch Soothing Oil Balm

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Dépiderm Mousse Nettoyante Eclat

Shkumë pastruese për lëkurat me njolla 100 ml
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Crème Nettoyante

Përkujdesje pastruese dhe hidratuese për lëkurën e yndyrshme, të tharë nga trajtimet dermatologjike. 150 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Uriage DS Hair Lotion Antipelliculaire Régulatrice

Locion trajtues kundër zbokthit. Pa shpëlarje. 100 ml
2,350.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping