info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

6-18 muajsh

Showing 1–20 of 188 results

Uriage Eau Thermale

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese për fytyrën dhe trupin.
930.00 L1,330.00 L
Përzgjidhni mundësi

Uriage Xémose Soin Apaisant Contour Des Yeux

Përkujdesje qetësuese për zonën e konturit të syve, me tendencë tharje dhe krruajtje. 15 ml
970.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-spray Asséchant Réparateur Au Cuivre-Zinc

Përkujdesje riparuese dhe qetësuese e irritimeve. Format spraj. 100 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-Lèvres Baume Protecteur

Përkujdesje ushqyese dhe riparuese për zonën e buzëve. 15 ml
970.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-crème Au Cuivre Zinc

Përkujdesje riparuese për fytyrën dhe trupin, për bebe, fëmijë dhe të rritur.
2,190.00 L
Përzgjidhni mundësi

Uriage Huile Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë vaji për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Crème Relipidante Anti-Irritations

Krem hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Crème Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi larës, për trupin, fytyrën dhe flokët. 500 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Brume Sos Anti-Grattage

Spray qetësues me veprim të menjëhershëm për lëkurën shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Baume Oléo-Apaisant Anti-Grattage

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Huile Lavante Apaisante

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Teething Ring with Massaging Toothbrush 2 m+

Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë mbi 2 muajsh Paketim x 1 copë
1,360.00 L 1,224.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Baby Moisturizing Body Lotion

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, specifike për lëkurën e ndjeshme të vogëlushëve. 200 ml
2,430.00 L 1,944.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Baby Soothing Barrier Cream

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse, specifike për zonën e pelenave. 75 ml
1,730.00 L 1,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Baby Gentle Hair & Body Wash

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë. 200 ml
2,170.00 L 1,736.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Baby Calming Massage Oil

Vaj masazhues formuluar për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së vogëlushëve. 115 ml
2,130.00 L 1,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Baby Moisturizing Daily Face Cream

Krem hidratues intensiv për fytyrën delikate të fëmijëve. 75 ml
1,930.00 L 1,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Biberon i gënjeshtërt Happy Days

Biberon silikoni i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Gotë Active Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 12 muajsh 300 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Uturak për fëmijë

Uturak plastik, i përshtatshëm për fëmijë mbi 10 muajsh
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso