info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Baby Chamomile Bath

Çmimi:1,700.00 L 1,360.00 L -20%

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

, ,

Formulë e veçantë për kujdesin e lëkurës së irrituar dhe atopike, të foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve.
I përshtatshëm për lëkura të thatë, urtikarie, sëmundje fëmijërie siç janë lija e dhenve dhe irritime të tjera të lëkurës.

Përmban:
– Aloe Vera, e cila qetëson irritimet dhe skuqjen e lëkurës
– Ekstrakte kamomili, të cilat ofrojnë mbrojtje anti-inflamatore dhe anti-irrituese
– D-Panthenol ushqen dhe hidraton lëkurën
– Allantoina mbron, hidraton dhe riepitelizon lëkurën

• pH neutral.
• Pa parabene.

Tretni 25ml (3 tbsp) në ujë të vakët.
Aplikojeni në zonën e interesuar dhe masazhojeni ​​për disa minuta.
Mos e shpëlani.