info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

alantoinë

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-25%

Pharmaceris S Sun Body Protect SPF 30

Emulsion për trupin me SPF 30 150 ml
2,680.00 L 2,010.00 L -25%
Shtoje në shportë

Canova Efaderm Soothing Cream

Krem zbutës, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. 50 ml
2,850.00 L
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Shampoo

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar. 200 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Refresh & Care Fresh Tonic

Tonik me efekt hidratues, qetësues dhe freskues. 200 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Deeply Moisturizing Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me SPF 15, e përshtatshme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar. 50 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Dermedic Sunbrella Colling After-Sun Lotion

Qumësht trupi pas ekspozimit në diell. 200 g
2,624.00 L 1,574.40 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-100%

Dermedic Antipersp R Roll-On

Deodorant roll-on kundër djersitjes i cili rekomandohet për higjienën e përditshme të lëkurës. 1 + 1 FALAS  60 ml+60 ml
750.00 L 375.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris P Psoritar Intense Multifunctional Cream

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike. 50 ml
2,360.00 L 1,888.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Anti-Dark Circles Corrective Eye Cream

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Moisturizing Physological Cleansing Gel

Xhel pastrues për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe alergjike. 190 ml
2,285.00 L 1,828.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris Puri-Capiliqmusse Gentle Cleansing Face Foam

Shkumë e butë për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe zonës së syve, për lëkurë me kapilarë të zgjeruar, skuqje dhe eritemë progresive. 150 ml
1,930.00 L 1,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Octopirox Soothing Face Cream SPF 30

Krem me veti hidratuese dhe qetësuese për lëkurat e skuqura dhe seborroeike, të prirura për luspa. 30 ml
2,360.00 L 1,888.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Dermo-Regenerating Soothing Cream

Krem riparues dhe rigjenerues për fytyrën dhe trupin. I përshtatshëm për lëkurë sensitive dhe alergjike. 75 ml
2,789.00 L 2,231.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Spot Control Mat Moisturizes SPF 30

Locion hidratues për fytyrën me faktor të lartë mbrojtës. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 120 ml
2,940.00 L 2,058.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Moisturizer

Locion zbutës dhe hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Wash

Krem larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Chamomile Bath

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 200 ml
1,545.00 L 1,236.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Baume Hydratant Protecteur

Balsam mbrojtës dhe ushqyes për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 125 ml
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sensibio Tonique Lotion Apaisante Hydratante

Tonik me veprim hidratues dhe qetësues, specifik për lëkurë të ndjeshme
980.00 L1,792.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping