[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

kamomil

Showing 1–20 of 43 results

Acty Patch Rilassanti

Ngjitëse me efekt relaksues Kuti x 10 ngjitëse
490.00 L
Shtoje në shportë

Ozosept Spray

Spraj për fytin me ekstrakte kamomili Flakon x 30 ml
838.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Çaj kamomili

Çaj kamomili për të gjithë familjen 120 g
860.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Musti Eau de soin parfumée

Parfum delikat bër bebe & fëmijë. 50 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Chicco Cleansing Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe. Paketim 72 copë
260.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cleansing Wipes With Plastic Lid

Letra të lagura pastruese për bebe. Paketim 72 copë me kapak
400.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Gum Gel 2 IN 1

Xhel me efekt qetësues për gingivat e bebeve. 30 ml
620.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Sensation Bath Shampoo

Shampo për bebe. 500 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Digest

Çaj bimor me bazë kamomili dhe finoku 150 g
900.00 L 855.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Sueno Infusion Instantanea a base de plantas

Çaj bimor me efekt qetësues dhe gjumësjellës 150 g
900.00 L 855.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Physiological Moisturizing Foam Shampoo

Shkumë hidratuese për larjen e përditshme të kokës që nga dita e parë e jetës. Për lëkurë të thatë dhe atopike. 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Eau Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues për çdo lloj lëkure
2,630.00 L 2,367.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Mousse Nettoyante Fleur de Vigne

Përkujdesje pastruese në formë shkume 150 ml
1,080.00 L2,367.00 L
Përzgjidhni mundësi

Froika Ninolin Shampoo

Shampo delikate e cila trajton krustat e qumështit tek bebet dhe skalpin e thatë tek fëmijët. 150 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Froika Ninolin Oil

Vaj delikat i cili ndihmon në largimin e krustave të qumështit tek bebet. 125 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë

Klorane Set për flokë bjondë

Bli shampon për flokë bjondë natyralë ose të lyer 400 ml dhe përfito uthullën për refleks bjond FALAS!
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Eva Medival

Krem xhel qetësues i zonës intime nga irritimet për shkaqe jo-patologjike. 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Cransept

Detergjent intim, i cili parandalon përsëritjen e infeksioneve urinare. 250 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë