info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-inflamator

Showing all 16 results

Neostrata Targeted Spot Treatment Gel

Xhel për trajtimin e akneve aktive dhe pikave të zeza në lëkurat me tendencë akneike. 15 g
3,200.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Betaine Hydrochloride with Fenugreek

Suplement ushqimor që favorizon proçesin e tretjes së ushqimeve Paketim x 90 kapsula
1,559.70 L
Shtoje në shportë

BABÉ Pediatric Nappy Rash Cream

Krem kundër skuqjes në zonën e pelenave. 100 ml
2,068.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Stop AKN Spot Control Gel

Xhel me veprim përtharës dhe antibakterial, për trajtimin lokal të akneve 8 ml
1,971.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Bicalm+ Ampoules

Set prej 2 ampulash që ndihmojnë në qetësimin dhe riparimin e lëkurës. 2 amp x 2 ml
1,116.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Actipur Stop Bouton 10 ml

Trajtim për të rritur dhe adoleshentë i formuluar për tharjen dhe korrigjimin e zonave të inflamuara të lëkurës 10 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë

Esi Batteril

Suplement ushqimor natyral që rrit rezistencën fiziologjike të organizmit 30 tableta
1,620.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Phys-Ac Global complete care anti-blemish

Xhel-krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Phys-Ac Hydra moisturising cream

Krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Phys-Ac Perfect Fluide Anti- imperfections

Fluid trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion për aknet

Solucion alkoolik trajtues për aknet 60 ml
380.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antipsoriatike

Pomadë për mjekimin e psoriazës 50 g
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë Antidekubitus

Pomadë për mjekimin e dekubituseve te personat që qëndrojnë shtrirë 35 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale (përdorim në shtatzëni)

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme për përdorim në shtatzëni 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Bio Aloe Vera Puro Succo

Leng i pastër Aloe Vera me origjinë nga Salento 500 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë