info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 214 results

Ofertë!
-15%

Now Borage Oil 1000 mg

Suplement ushqimor me vaj Borage 60 kapsula
2,835.00 L 2,409.00 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Lule Aguliçe

Lule aguliçe në formë çaji 50 g
610.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Esencial Rigoni

Vaj esencial rigoni me veprim anti-bakterial, anti-inflamator dhe antioksidues 10 ml
728.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-tonsilit

Përzjerje bimore për dezinfektimin e bajameve 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë

TecnoPharma Artimin

Suplement ushqimor për kocka dhe artikulacione të shëndetshme 30 tableta
2,190.00 L
Shtoje në shportë

AltaCura BronchoTuss Syrup

Shurup bimor me veprim emolient në rrugët e frymëmarrjes 200 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Alinan Happy Drink, Sachet

Suplement ushqimor i formuluar për mirëqenien e traktit tretës 12 bustina
1,180.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Grintuss Pediatric Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës te fëmijët 180 g
1,780.00 L 1,602.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Grintuss Adult Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës te të rriturit 180 g
1,780.00 L 1,602.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika AC Peeling Mask

Maskë me veprim eksfoljues për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Blemish Repelling Gel

Xhel-krem formuluar për lëkurën akneike 60 g
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Acne Drying Lotion Sulfur 10%

Locion që trajton dhe pakëson madhësinë dhe përhapjen e puçrrave gjatë natës 30 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Concealer Stick

Stik korrigjues i akneve dhe pucrrave
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Active Cremigel

Xhel-krem për trajtimin e akneve 40 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Body Spray

Spraj që parandalon formimin e pikave të zeza dhe pucrrave 150 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Set Trio-Zinc 1

Set me veprim të trefishtë për lëkurën e yndyrshme. (Cmim promocional)
5,450.00 L 4,087.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Novexpert Set Trio-Zinc 2

Set me veprim të trefishtë për lëkurën shumë të yndyrshme. (Cmim promocional)
5,450.00 L 4,360.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fitobios Drencell

Suplement ushqimor me veprim anti-celulit 30 tableta
3,544.00 L
Shtoje në shportë

Canova Retinpil Cream-gel

Trajtim lokal kundër akneve 50 ml
3,510.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Purifying Gel

Xhel me zink për lëkurë me imperfeksione 30 ml
3,250.00 L 2,437.50 L -25%
Shtoje në shportë