info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Purete Thermale 3 in 1 Step Cleanser

Çmimi:2,350.00 L 1,997.50 L -15%

Xhel – qumësht pastrues për lëkurë të ndjeshme
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim, i cili përdoret si pastrues i lëkurës, tonifikues dhe heqës i make-up-it në zonën e syve.
Në sajë të përbërësve të ti pastron plotësisht lëkurën, pa e tharë ose irrituar.
I pasur me ujë termal Vichy rigjeneron dhe zbut lekurën.
Formulimi përmban gjithashtu dhe captelae me veti detoksifikuese që rrit rezistencën e lëkurës dhe e mbron nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Mund të përdoret dhe nga personat që mbajnë lente.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Testuar ne lëkurë të ndjeshme.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Mund të përdoret me ose pa ujë.
1-Aplikohet mes një pambuku në fytyrë për të larguar make-up-in.
2-Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet rreth dy minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm kur duam të heqim make-up-in ose lajmë fytyrën.

Përbërësit

WATER • PARAFFINUM
LIQUIDUM/MINERAL OIL
• ISOPROPYL MYRISTATE •
POTASSIUM PHOSPHATE
• CARBOMER • SODIUM
HYDROXIDE • DIPOTASSIUM
PHOSPHATE • DISODIUM EDTA • DISODIUM OCOAMPHODIACETATE • MYRTRIMONIUM BROMIDE • BUTYLENE GLYCOL • BUTYROSPERMUM PARKII SEEDCAKE EXTRACT/SHEA BUTTER SEEDCAKE EXTRACT • FRAGRANCE