info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Neovadiol Night Compensating Complex

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Krem nate anti-rrudhë për femra në periudhën e menopauzës
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

I pasur me acid hialuronik, glicerinë, hedione dhe pro-xylane ky formulim ushqen lëkurën dhe e bën më elastike.
Shenjat e moshës fillojnë të zbehen dhe lëkura rifiton shkëlqimin e humbur.
I pasur me ujë termal Vichy, qetëson irritimet dhe zbut lëkurën.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastruar paraprakisht çdo darkë.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN
• PRUNUS ARMENIACA
KERNEL OIL / APRICOT
KERNEL OIL • ALCOHOL
DENAT. • DIMETHICONE •
HYDROXYPROPYL
TETRAHYDROPYRANTRIOL
• PROPANEDIOL
PROPYLENE GLYCOL •
ISONONYL ISONONANOATE
• ZEA MAYS STARCH /
CORN STARCH •
HYDROXYETHYLPIPERAZINE
ETHANE SULFONIC ACID
• AMMONIUM
ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE
/STEARETH-25 METHACRYLATE
CROSSPOLYMER • AMMONIUM
POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL
TAURATE • C13-14 ISOPARAFFIN
CAFFEINE • CAPRYLYL GLYCOL
• CI 42090 / BLUE 1 CITRIC ACID
• DEXTRIN • DIMETHICONOL • DISODIUM EDTA EPERUA FALCATA BARK EXTRACT • LAURETH-7 • METHYLDIHYDROJASMONATE • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • PERLITE • PHENOXYETHANOL • POLOXAMER 338 • POLYACRYLAMIDE SILICA • SILICA SILYLATE • SODIUM ACRYLATES CROSSPOLYMER-2 • SODIUM HYALURONATE • PARFUM / FRAGRANCE