info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Vitamin C Serum Skin Corrector

Çmimi:4,790.00 L 4,071.50 L -15%

Serum me vitaminë C për çdo lloj lëkure
10ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim i përbërë nga 15% vitaminë C dhe acid hialuronik, me veti antioksiduese dhe me ndikim pozitiv në shenjat e krijuara nga mosha.
Absorbohet lehtësisht nga lëkura.
Zbut lëkurën, i jep asaj shkëlqim dhe zbeh rrudhat e krijuara, në vetëm 10 ditë përdorim.
Pa parabene, pa silikon, pa fazë vajore Testuar dermatologjikisht. Testuar për reaksione alergjie.

Përdorimi

Rekomandohet që serumi me vitaminë C të aplikohet në mëngjes.
Hidhen 4-5 pika produkt në duart e pastruara paraprakisht dhe më pas aplikohen në fytyrë, duke u nisur nga pjesa e brendshme drejt asaj të jashtme.
Të shmanget kontakti i serumit me zonën rreth syve, buzëve dhe hundës.
Këshillohet që gjatë përdorimit të serumit të aplikohet dhe një krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor.

Përbërësit

AQUA / WATER •
ASCORBIC ACID • ALCOHOL
DENAT. • DIPROPYLENE GLYCOL • GLYCERIN • LAURETH-23 • NEOHESPERIDIN DIHYDROCHALCONE • SODIUM HYDROXIDE • TOCOPHEROL • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • PINUS PINASTER BARK/BUD EXTRACT. Code F.I.L. : B199063/1