info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil Protective Water SPF 30

Çmimi:3,300.00 L 2,805.00 L -15%

Uje hidratues dhe mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për fytyrën dhe trupin
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim që ofron mbrojtje ndaj rrezatimit diellor dhe aplikohet njëkohësisht në fytyrë dhe në trup. Lehtësisht i absorbueshëm, nuk lë njolla dhe i jep lëkurës një ndjesi rehatie dhe freskie.
Përban acid hialuronik, i cili ushqen lëkurën dhe e hidraton atë.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në trup, para ekspozimit në diell dhe riaplikohet disa herë gjatë ditës, në varësi të ekspozimit.

Përbërësit

Aqua/ Water
Homosalate
Dicaprylyl Ether
Dicaprylyl Carbonate
Octocrylene
Ethylhexyl Salicylate
Butyl Methoxydibenzoylmethane, Gylcerin,Alcohol Denat
Ethylhexyl Triazone
Diisopropyl Sebcate
Propanediol
Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid
Caprylyl Glycol
Disodium EDTA
Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Phenoxyethanol
Poly C10-30 Alkyl Acrylate
Terephthalyidene Dicamphor Sulfonic Acid
Tocopherol
Triethanolamine
Parfum/ Frangrance