info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane Perfect Skin Refiner Cream

Çmimi:12,880.00 L 10,948.00 L -15%

Trajtim i butë eksfoliues me veprim efektiv gjatë mbrëmjes për rigjenerimin e qelizave të lëkurës
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Krem për rivitalizimin e lëkurës gjatë natës. Me një ekuilibër unik të acidit glikolik dhe teknologjisë hidratuese TEOXANE RHA®, ky krem ​​tepër i lehtë do të rimbushë lëkurën brenda natës.
Rekomandohet edhe nga profesionistët e kujdesit shëndetësor.
Përzierja optimale e Acidit Glikolik (10%) dhe përbërësve qetësues, do të eksfoliojnë butësisht lëkurën pa e acaruar, ndërkohë që vazhdojnë të hidratojnë me Acid Hyaluronic® TEOXANE.

Përdorimi

Aplikoni 3 pompime nga produkti në fytyrë dhe qafë të pastruar në mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë, buzët dhe mukozën e dëmtuar.
Perfect Skin Refiner mund të përdoret gjithashtu, si një plotësues i procedurave profesionale estetike.
Për lëkurë të ndjeshme: përdorni Perfect Skin Refiner një herë në javë dhe rrisni frekuencën sipas tolerancës.
Për lëkurën normale: përdorni Perfect Skin Refiner çdo mbrëmje.

Përbërësit

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCOLIC ACID, ISONONYL ISONONANOATE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERIN, ARACHIDYL ALCOHOL, DIPENTAERYTHRITYL HEXACAPRYLATE/HEXACAPRATE, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCOL PALMITATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYACRYLATE-13, BUTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, METHYLPROPANEDIOL, ALLANTOIN, POLYISOBUTENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BISABOLOL, CHLORPHENESIN, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping