info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 213 results

Ofertë!
-10%

Caudalie Instant Brightening AHA Micropeel Foam

Formulim me veprim të trefishtë, për çdo lloj lëkure 100 ml
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata PHA Daily Moisturizer

Hidratues me poli-hidroksi acide, për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac The Exfoliating Mask – Cleanser

Maskë eksfoljuese, pastruese që i rikthen shkëlqimin lëkurës 75 ml
2,590.00 L 1,942.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem UR-30 Anti-Roughness Soothing Cream

Krem ideal për lëkurën e trashë, hiperkeratolitike dhe me kallo 75 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

RVB LAB Meso-Fill Clean&Peel Exfoliating Cleansing Mousse

Shkumë pastruese dhe eksfoljuese me acid glikolik 125 ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Dark Spot Remover Serum

Trajtim kundër njollave 30 ml
5,950.00 L 4,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Hyaluronic Peeling Cream

Krem me veprim peeling-u mekanik 75 ml
2,080.00 L 1,664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika AC Peeling Mask

Maskë me veprim eksfoljues për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Sleep & Peel 4.5

Krem nate me veprim të lehtë peeling 40 ml
5,780.00 L 5,202.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Acnestil Micropeeling Lotion

Locion eksfoljues për lëkurën akneike dhe me parregullsi 100 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Re-Sleep Night Serum Promotional Price

Trajtim anti-rrudhë dhe eksfoljues gjatë natës 30 ml
4,990.00 L 3,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore PHA Renewal Pads

Tamponë pambuku të imprenjuar me solucion, që zbusin lëkurën dhe i kthejnë asaj shkëlqimin 60 tampona pambuku
7,000.00 L 5,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Night Renew Ampoules

Ampula rigjeneruese për natën, me efekt peeling
11,960.00 L 9,568.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Lierac The Cleansing Routine Set

Seti ideal për pastrimin e plotë të lëkurës së yndyrshme Blini maskën eksfoljuese 75 ml dhe merrni falas shkumën larëse 50 ml
2,613.00 L 1,959.75 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Value Set

Set për përkujdesjen e lëkurës akneike 30 ml, 150 ml, 1 copë
4,350.00 L 3,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Anti-dandruff Exfoliating and Treating Powder-Mask with Galangal

Maskë në formë pluhuri me veti eksfoljuese dhe pastruese për flokë me zbokth 8 bustina x 3 g
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

Serum me acid salicilik, për trajtimin e akneve 30 ml
1,390.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

Serum me acid mandelik, me veprim eksfoljues 30 ml
1,490.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution

Solucion me acid salicilik për lëkurën me akne 30 ml
1,590.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution pH 3.6

Solucion me acid glikolik që uniformizon lëkurën, e zbut atë dhe i jep shkëlqim 240 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë