info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 12 results

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha 30 ml
16,600.00 L
Shtoje në shportë

Teoxane Perfect Skin Refiner Cream

Trajtim i butë eksfoliues me veprim efektiv gjatë mbrëmjes për rigjenerimin e qelizave të lëkurës 50 ml
12,880.00 L
Shtoje në shportë

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë 50 ml
12,880.00 L
Shtoje në shportë

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Normal to Combination Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës normale & mikse 50 ml
12,880.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
5,680.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 2

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,636.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 1

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,980.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,154.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,979.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Grade 3

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
12,067.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Grade 2

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
11,001.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Grade 1

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
9,582.00 L
Shtoje në shportë