info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 99 results

Ofertë!
-30%

Topicrem UR-30 Anti-Roughness Soothing Cream

Krem ideal për lëkurën e trashë, hiperkeratolitike dhe me kallo 75 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Dark Spot Remover Serum

Trajtim kundër njollave 30 ml
5,950.00 L 4,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika AC Peeling Mask

Maskë me veprim eksfoljues për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
3,120.00 L 2,808.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Acnestil Micropeeling Lotion

Locion eksfoljues për lëkurën akneike dhe me parregullsi 100 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Re-Sleep Night Serum Promotional Price

Trajtim anti-rrudhë dhe eksfoljues gjatë natës 30 ml
4,990.00 L 3,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Neostrata Restore PHA Renewal Pads

Tamponë pambuku të imprenjuar me solucion, që zbusin lëkurën dhe i kthejnë asaj shkëlqimin 60 tampona pambuku
7,000.00 L 5,250.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Value Set

Set për përkujdesjen e lëkurës akneike 30 ml, 150 ml, 1 copë
4,350.00 L 3,480.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution pH 3.6

Solucion me acid glikolik që uniformizon lëkurën, e zbut atë dhe i jep shkëlqim 240 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Lactic Acid 5% + HA

Solucion me acid laktik, me veprim eksfoljues 30 ml
1,590.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA

Solucion me acid laktik, me veprim të fortë eksfoljues 30 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Abradermol Microdermabrasion Cream

Skrub për fytyrën dhe trupin 50 g
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë

Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager

Ekfoljues dhe masazhues skalpi
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Isispharma Unitone 4 White Advanced

Serum i pёrqёndruar depigmentues për trajtimin intensiv të njollave të errëta në lëkurë 15 ml
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Unitone 4 White

Krem depigmentues për trajtimin e njollave të errëta në lëkurë 30 ml
2,890.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Urelia 10% Urea Body Cream

Krem hidratues, indikohet pёr lёkurё tё thatё me tendencё pёr keratozis 150 ml
1,716.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Urelia Gel 10 % Urea

Xhel eksfoljues, pastrues pёr lёkurё tё thatё me tendencё pёr keratozis. 200 ml
1,330.00 L
Shtoje në shportë

Himalaya Men Power Glow Ligorice Face Wash

Xhel larёs pёr fytyrёn, për meshkuj, pёr tё gjitha tipet e lёkurёs, hidraton lёkurёn pas çdo larjeje dhe i jep shkёlqim fytyrёs. 100 ml
715.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Maskë për pastrim të thellë që rigjallëron lëkurën dhe minimizon poret, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,350.00 L 1,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Novexpert Zn Peeling Night

Solucion me efekt peling për lëkurat mikse në të yndyrshme 115 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Novexpert Vitamin C The Expert Exfoliator Mask & Scrub

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë