info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Pelli Intolleranti Optimale Cream

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në të thatë
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Krem, i formuluar për lëkurë tepër të ndjeshme dhe lehtësisht të irritueshme.
Ushqen lëkurën deri në shtresat më të thella dhe parandalon formimin e rrudhave.
Mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe nuk e irriton atë.
Këto veti i fiton në sajë të pranisë në të të acidit hialuronik.
Testuar klinikisht në persona me lëkurë tepër të ndjeshme.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Pa konservues.
Pa parfum, pa alkool dhe pa ngjyrues.
Pa produkte që rrjedhin nga lanolina dhe nga gruri.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore, derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl Alcohol • C12-15 Alkyl Benzoate • Glycerin • PPG-15 Stearyl Ether • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Caprylyl Glycol • Sodium Hyaluronate • Cetearyl Glucoside • Caprylyl Methicone • Dimethicone • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Disodium EDTA • Arginine.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping