info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Baume Nuit Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Çmimi:8,100.00 L 4,860.00 L -40%

Bli balsamin e natës anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas

Informacion shtesë

Brand

Masa

175 ml

Skin Type

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Baume-Huile Recuperateur Nuit

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping