info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

maskë

Showing 1–20 of 90 results

Novexpert Zn Triple Black Mask

Maskë e zezë me veprim pastrues, matifikues dhe zbutës 70g
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Vitamin C The Expert Exfoliator Mask & Scrub

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Hydration and Radiance Ritual Set

Me blerjen e kremit hidratues të fytyrës dhe kremit të konturit të syve, përfitohet dhuratë maska e natës dhe qiririn aromatizues. 40 ml, 15 ml, 15 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Skin Unify Set

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave. Cmim promocional. 30 ml, 15 ml, 15 ml
5,140.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Radiance Boosters Set

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në rikthimin e shkëlqimit në lëkurë. Cmim promocional. 50 ml, 30 ml, 30 ml, 4 ml
5,140.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Intense Hydration Set

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në hidratimin intensiv të lëkurës. Cmim promocional. 50 ml, 7 ml, 30 ml, 30 ml
5,140.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytocolor Colour Protecting Mask

Maskë për flokët që ndihmon në ruajtjen më gjatë të ngjyrës së flokëve. 150 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lumilogie Even-Tone Brightening Mask

Maskë kundër njollave të errëta të lëkurës. 50 ml
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Moisturizing Overnight Recovery Cream-Mask

Maskë rigjeneruese dhe hidratuese për rikuperim gjatë natës, e përshtatshme për çdo lëkurë. 40 ml
2,330.00 L 1,980.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Clarifying Mineral Mask

Maskë me minerale zbardhuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,070.00 L 1,759.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Mask Instant Pure

Maskë e cila ndihmon në minimizimin e poreve, për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 75 ml
1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Exuviance Professional Purifying Clay Mask

Maskë detoksifikuese, freskuese për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 50 g
4,960.00 L 3,968.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Exfoliating Mask

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Extreme Moisture Mask

Maskë hidratuese për fytyrën 50 ml
6,950.00 L 5,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Exfoliating Dermo-Purifying Mask

Maskë pastruese me argjilë të kuqe në përmbajtje. 75 ml
3,800.00 L 3,420.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Recontouring V Shape Chin Tissue Mask

Maskë specifike për rikonturimin e zonës së mjekrës. 2 x 10 ml
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Mask

Maskë me efekt riparues dhe rigjenerues gjatë natës. 2 x 23 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Night Success Renewal Sleep Mask

Maskë rigjeneruese përgjatë gjithë natës. 30 ml
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Purifying Mask

Maskë pastruese specifike për lëkurë të yndyrshme. 75 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Aloe Vera Active Gel

Maskë hidratuese dhe qetësuese me aloe vera. 100 ml
2,830.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping