info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

maskë

Showing 1–20 of 64 results

Ofertë!
-35%

Kloane Nutri-Reparatiaon Masque au Dattier du desert

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me hurmë Arabie 150 ml
2,550.00 L 1,657.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Masque 3 en 1 au Cupuaçu BIO

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me Cupuaçu BIO 150 ml
2,550.00 L 1,657.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Maska një përdorimshe hidratuese dhe seboreduktuese 2x6ml
400.00 L 320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Thirst Relieve Mask

Maska një përdorimshe hidratuese dhe ushqyese 2x6ml
460.00 L 368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Candy Scrub & Mask

Skrab kremoz pastrues për të gjitha tipet e lëkurave 50 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Total Repair Hair Mask

Maskë ushqyese dhe rigjeneruese për flokë të thatë dhe të dëmtuar. 200 ml
1,660.00 L 1,411.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Nuxe Very Rose Gel Masque Nettoyant Ultra Frais

Maskë pastruese për të gjitha llojet e lëkurave 150 ml
3,350.00 L 2,177.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Night Mask

Maskë natë shumë-funksionale për një pamje rinore në zgjim 50 ml
7,230.00 L 5,784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Oxygen-Glow Mask

Maskë e formuluar specifikisht për t'i ofruar shkëlqim lëkurës tuaj 75 ml
4,130.00 L 3,304.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-Filler Mask

Maskë me veprim të thellë anti-rrudhë 14 ml
1,480.00 L 1,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-Filler Mask

Maska e duhur për një hidratim të thellë të lëkurës 14 ml
1,480.00 L 1,184.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Lift-Mask

Maskë me veti anti-rrudhë 14 ml
1,720.00 L 1,376.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Meso-Mask

Maskë me veti anti-rrudhë dhe anti-age, për një lëkurë të butë dhe plot shkëlqim 50 ml
4,920.00 L 3,936.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Eau Thermale Masque D’Eau Nuit

Përkujdesje hidratuese përgjatë gjithë natës në trajtë maske. 50 ml
2,200.00 L 1,650.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Topicrem Hydra + Masque Hydratant Eclat

Maskë hidratuese me veti shkëlqyese për fytyrën 50 ml
2,800.00 L 1,820.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Topicrem AC Masque Purifiant

Maskë pastruese për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
2,100.00 L 1,365.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto PhytoPlage Après-Soleil Masque Réparateur

Maskë hidratuese për flokët pas ekspozimit në diell. 125 ml
2,830.00 L 1,981.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Jowaé Masque D’eau Repulpant

Maskë hidratuese e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës. 50 ml
1,680.00 L 1,176.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Jowaé Masque Argile Purifiant

Maskë pastruese e formuluar me argjilë, specifike për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
1,680.00 L 1,176.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Pore Refining Mask

Maskë me argjilë me veprim pastrues, e përshtatshme për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 75 ml
4,070.00 L 3,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso