info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 24 results

Fillerina Lip Volume Grade 2

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
6,552.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 1

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
11,180.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Matrix Repair Mesoserum

Serum me veprim anti-rrudhë dhe rigjenerues 30 ml
12,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Toskani Cell Architect Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe riparues për lëkurë të maturuar 50 ml
8,840.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Set

Xhel-krem hidratues për lëkurë normale në mikse FALAS -Qumësht pastrues 30 ml & roller
6,350.00 L
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Radiance Mesoserum + Radiance Daily Cream FREE )

Set që parandalon dhe trajton dëmet e rrezatimit UV në lëkurë  
11,700.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS) 75 ml + 200 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics SuperFruit Box (Vitaforce C Cream + Superfruit Fluid Ampoulles)

Krem dhe ampula hidratuese, depigmentuese dhe anti-rrudhë
6,400.00 L
Shtoje në shportë

Bionike Beauty Must Have Set

Trajtim pastrues dhe hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Eye Patches

Ngjitëse me kolagjen dhe acid hialuronik për zonën rreth syve 14 ngjitëse
939.96 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel për trupin me aloe vera, vitaminë E dhe tea tree oil 100 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Catharsis Mineral Bath

Kripëra minerale për banjë 200 gr
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Beauty Formula

Suplement me kolagjen për një lëkurë të shëndetshme dhe '' të re'' 10 flakone
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel me Aloe Vera me veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën 100 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Oil

Vaj biologjik për lëkurë me shenja dhe strija 125 ml
1,900.00 L3,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Guam Bagno Mare Nord-Est

Xhel dushi hidratues & ushqyes 250 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Upker Shampoo Ristrutturante

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli

Maskë riparuese për flokë të dëmtuar 150 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Latte Detergente Pelli Normali Secche

Qumësht pastrues për lëkurë normale në të thatë 300 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë