info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

hidratim

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-10%

Filorga Oxygen-Peel Lotion

Locion me veprim peeling për një lëkurë të re, me shkëlqim dhe pa rrudha 150 ml
4,920.00 L 4,428.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Global-Repair Restorative Anti-ageing Cream

Krem me veti rigjeneruese dhe anti-rrudhë 50 ml
14,330.00 L 12,897.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Global-Repair Intensive

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30 ml
14,330.00 L 12,897.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Global-Repair Essence

Locion riparues dhe anti-rrudhë 150 ml
10,070.00 L 9,063.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Oxygen-Glow Mask

Maskë e formuluar specifikisht për t'i ofruar shkëlqim lëkurës tuaj 75 ml
4,130.00 L 3,717.00 L -10%
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Essence Supreme Multi-correction Lotion

Locion hidratues dhe korrigjues 150 ml
5,424.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Mask

Maska e duhur për një hidratim të thellë të lëkurës 14 ml
1,480.00 L 1,332.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Oxygen-Glow Cream

Krem që hidraton, zbut dhe uniformizon lëkurën tuaj 50 ml
6,590.00 L 5,931.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Hyal Concentrate

Serum me acid hialuronik 30 ml
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Nutri-Filler Lips

Balsam hidratues dhe volumizues për buzët 4 g
3,230.00 L 2,907.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 2

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
6,552.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 1

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
11,180.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Matrix Repair Mesoserum

Serum me veprim anti-rrudhë dhe rigjenerues 30 ml
12,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Toskani Cell Architect Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe riparues për lëkurë të maturuar 50 ml
8,840.00 L
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Radiance Mesoserum + Radiance Daily Cream FREE )

Set që parandalon dhe trajton dëmet e rrezatimit UV në lëkurë  
11,700.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS) 75 ml + 200 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics SuperFruit Box (Vitaforce C Cream + Superfruit Fluid Ampoulles)

Krem dhe ampula hidratuese, depigmentuese dhe anti-rrudhë
6,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Eye Patches

Ngjitëse me kolagjen dhe acid hialuronik për zonën rreth syve 14 ngjitëse
1,099.98 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel për trupin me aloe vera, vitaminë E dhe tea tree oil 100 ml
800.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso