[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

krem nate

Showing all 14 results

Lierac Lift Integral Night Set Promocional

9,520.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Baume Nuit Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Bli balsamin e natës anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas
8,100.00 L 4,860.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Klorane Set Bleuet 2

Bli ujin micelar 400 ml dhe kremin e natës 50 ml me 50% Ulje!
6,600.00 L 3,300.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Retinol Reboot Night Cream

Krem nate me retinol me veprim anti-moshë për çdo lëkurë 50 ml
7,040.00 L 5,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Organic Cornflower Night Hydration Bath

Krem nate riparues, hidratues dhe freskues me lule kokoceli Organike 50 ml
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe My Booster Pack Voyage

Set udhëtimi me produkte Prodigieuse Boost për fytyrën dhe sytë
9,800.00 L 7,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Revitalizing Serum

Serum me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 50 ml
9,100.00 L 7,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Oil-Cream

Krem dite me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 50 ml
8,400.00 L 6,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm

Krem nate me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 50 ml
8,400.00 L 6,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Merveillance Expert Creme Nuit Lift-Fermete

Krem nate me veti anti-rrudhë për çdo lëkurë 50 ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Ultra Crème Nuit Redensifiante

Krem nate me veti anti-moshë dhe ridensifikuese 50 ml
6,900.00 L 5,520.00 L -20%
Shtoje në shportë

Filorga Sleep & Lift Ultra-lifting Night Cream

Krem nate me veti anti-rrudhë për një ndryshim radikal 50 ml
11,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
5,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë