info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 77 results

Ofertë!
-20%

Klorane Anti-dandruff Exfoliating and Treating Powder-Mask with Galangal

Maskë në formë pluhuri me veti eksfoljuese dhe pastruese për flokë me zbokth 8 bustina x 3 g
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane 2 in 1 Mask Shampoo Powder with Nettle

Shampo-maskë që pakëson yndyrën e flokëve dhe skalpit 8 bustina x 3 g
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

Maskë me acid salicilik për personat me lëkurë akneike 50 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytojoba Set

Set për përkujdesjen ndaj flokëve të thatë 250 ml, 150 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytokeratine Extreme Set

Set për përkujdesjen e flokëve të thatë, të hollë dhe të dëmtuar 100 ml, 50 ml, 50 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto PhytoColor Extend Mask

Maskë që ruan ngjyrën e flokëve për një kohë më të gjatë 200 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto PhytoViolet Repairing De-yellowing Mask

Maskë që riparon dhe ruan ngjyrën bjonde ose gri të flokëve 200 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Novexpert Pink Clay Detox Mask

Maskë zbutëse dhe pastruese me argjilë rozë 75 ml
1,940.00 L 1,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Novexpert Ultra Nourishing Mask SOS

Maskë hidratuese për lëkurë të thatë 50 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Mask Instant Glow

Maskë me efekt peeling, që i ofron lëkurës pa jetë shkëlqim 75 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Mask Instant Hydra

Maskë hidratuese për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar 75 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Creme Fraiche de Beaute 3 in 1

Krem për fytyrën dhe sytë, me efekt të trefishtë 100 ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime After Sun Soothing Rescue Mask

Maskë hidratuese dhe zbutëse për fytyrën 18 ml
990.00 L 792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam Sea Ritual Maschera Corpo

Maskë trupi, hidratuese, rigjeneruese dhe rimodeluese 500 ml
6,990.00 L 5,941.50 L -15%
Shtoje në shportë

Scholl Nourish Pedimask Nutriente

Maskë hidratuese për këmbët pa aromë
840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Masca Hidratanta

Maskë hidratuese për këmbët me Aloe Vera 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Regenerating Mask

Maskë rigjeneruese për këmbët 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë

GLOV First Class Hair Set

Set udhëtimi për kujdesin ndaj flokëve
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Maskë për pastrim të thellë që rigjallëron lëkurën dhe minimizon poret, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,350.00 L 1,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Boom Mask

Maskë njëpërdorimshe me efekt ndriçues, rivitalizues dhe hidratues. 4 maska
3,510.00 L 2,808.00 L -20%
Shtoje në shportë