info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Xerodiane AP plus emollient cream

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Krem zbutës për lëkura të thata atopike për të gjithë familjen
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Krem zbutës për të mbajtur lëkurën të hidratuar, të butë dhe të ushqyer gjatë gjithë kohës.
I përshtatshëm për infantet, fëmijët dhe adultët me lëkurë të thatë ose atopike.

I pasur me vitaminë PP dhe kompleksin Phytosphingosine qetëson skuqjen dhe kruarjen e lëkurës.
Omega 3 dhe 6 dhe lëndët ushyqese promovojnë rivendosjen e funksionit të barrierës mbrojtëse të lëkurës.

I testuar dermatologjikisht
Pa parfum

Përdorimi

Aplikoje kremin në fytyrë dhe në trup një herë në ditë pasi është pastruar me parë

Përbërësit

AQUA (WATER), PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), GLYCERIN, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PROPANEDIOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, NIACINAMIDE, DIMETHICONE, CERA MICROCRISTALLINA, PARAFFINIU, GLENCOLUILYLUK, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TAPIOCA STARCH, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROXYETHYL ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PCA, SODIUM HYDROXIDE SOPHYBROSIDE