info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Çmimi:2,700.00 L 2,295.00 L -15%

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Emulsion qetësues për lëkurë mikse, të ndjeshme dhe intolerante.

Rindërton barrierën mbrojtëse të lëkurës.
Redukton yndyrën e tepërt në lëkurë, duke i dhënë asaj një pamje mat.

Ndikon pozitivisht në zvogëlimin e poreve të zmadhuara.
Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe qetëson skuqjet dhe irritimet.

Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në lëkurë të trajtuar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), ISONONYL ISONONANOATE, BUTYLENE GLYCOL, SQUALANE, GLYCERIN, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, CETEARYL ALCOHOLYYLYCYLYPYLENE GLYCYLENE GLYCYLENE GLYCYLENE GLYCYLENE GLYCOLINE ALCOHOL, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, DILINOLEIC ACID / PROPANEDIOL COPOLYMER, CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, GLYCINE SOYBEAN (SOYBEAN) OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLYAN, STEROLA, , HEXYL LAURATE, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SORBIC ACID, OLEANOLAN ACID.