info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Iklen+ Melano-Expert

Çmimi:2,700.00 L 2,295.00 L -15%

Krem korrektues i njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

15 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Korrektues i njollave kafe në lëkurë i përshtatur për çdo tip lëkure.

Përbërësi aktiv i tij rucinol korrigjon njollat ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e njollave të reja.
Vitamina C me efekt antioksides jep efektin anti-age.
Ky krem unifikon ngjyrën e lëkurës, kështu që lëkura bëhet më e ndritshme dhe madhësia dhe intensiteti i njollave zvogëlohen dukshëm.

Mund të aplikohet në fytyrë, dekolte dhe duar.

Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në të gjitha zonat e prekura (fytyra, duart, dekolte).

Përbërësit

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, SILICA, DIMETHICONE, BUTYLENE GLICOL, PEG-10 DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CETYL ETHYLHEXONOATE, PHENYL TRIMETHICONE, PEG-32, PEG-6, 4-BUTYLRESORCINOL, METHYLPARABEN, ASCORBYL GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, ALCOHOL, CLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, POTASSIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, SOPHORA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL