info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 19 results

Ofertë!
-30%

Bioderma Atoderm Mains and Ongles Ultra-Reparateur

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese për duart dhe thonjtë 50ml
1,410.00 L 987.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Papier Toilette

Letra të lagura të cilat pastrojnë dhe e lenë lëkurën të butë, të ushqyer dhe të mbrojtur nga acarimet. Mund të hidhen në tualet. 54 copë
600.00 L 510.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Lingettes Visage et Mains (Pocket)

Letra të lagura të cilat pastrojnë dhe freskojnë fytyrën dhe duart e bebit. Formuluar në pH fiziologjik.
255.00 L510.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe 125 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë

Minus 417 Serenity Legend Anti-oxidant Hand Moisturizer

Krem hidratues anti-oksidant për duart 100 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem për duart

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve 40 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Skinbiotics Rescue cream

Krem terapeutik për lëkurën me tea tree oil dhe vaj rigoni 113 g
3,273.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese për duart 100 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Medel Manicure/Pedicure Expert

Pajisje për manikyr dhe pedikyr
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Dequervarin Splint – S

Suport për kyçin dhe gishtin e madh të dorës
1,300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Toe Separator M

Ndarës silikoni për gishtin
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Support Line The frog Splint – m

Suport për gishtin
900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Dequervain Splint – S

Suport për kyçin me kapje tek gishti i madh i dorës
1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repairing Cream

Krem hidratues për duart 50 ml
1,120.00 L 952.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve 14 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Hand Cream

Krem riparues për duart 50 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cicalfate mains 100ml

Cicalfate , Krem riparues për duart 100ml. Krem i përshtatshëm për lëkurën e thatë e të dëmtuar të duarve.
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cold Cream Mains Concentree

Cold cream për duart 50ml. Krem për duart, për lëkura të thata dhe shumë të thata.
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë