info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Çmimi:4,500.00 L 4,050.00 L -10%

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age
40ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili ofron një mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor.
Zbeh njollat e errëta, parandalon formimin e njollave të tjera dhe parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Përmban pro-taurinë (vepron kundër radikale të lira), acid hialuronik (formon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe njëkohësisht e hidraton atë) dhe peptide që nxisin proçesin e nxirjes.
Ka një teksturë të lehtë prandaj absorbohet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe dekolte para ekspozimit në diell.
Mund të aplikohet disa herë në varësi të ekspozimit.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Alcohol, Dicaprylyl carbonate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenylbenzimidazol Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Triethanolamine, C20-22 Alkyl Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, C20-22 Alcohols, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearyl Heptanoate,