info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Milk Global Anti-Aging

Çmimi:3,500.00 L 3,150.00 L -10%

Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell.
150ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Qumësht i cili rigjeneron, ushqen lëkurën dhe i jep asaj ndjesi freskie.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Me ekstrakte të bimës Hamamelis në përmbajtje, të pasura me tanine, lëndë që i japin këtij formulimi vetinë të riparojë lëkurën e dëmtuar nga foto-plakja dhe njëkohësisht ta ushqejë atë.
Omega 3 dhe 9 që vijnë nga bima e avokados kanë veti zbutëse dhe rigjeneruese.
Peptidet aktivizuese të melaninës ruajnë ngjyrën për një kohë më të gjatë.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë
pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Glycerin, Caprylyl Méthicone, Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Pentylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.