info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Çmimi:3,680.00 L 3,128.00 L -15%

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajtim intensiv kundër skuqjes së lokalizuar. Xhel-fluid, teksturë e lehtë, jo e yndyrshme, për lëkurën e ndjeshme kuperoze. Qetëson e ushqen lëkurën dhe pakëson skuqjen.
Ambophenoli është një ekstrakt bimor, i cili ngushton enët e gjakut në lëkurë dhe forcon muret e tyre.
Neurosensina pakëson skuqjen e lëkurës.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa konservues, pa parabene, pa parfum, pa ngjyrues dhe pa alkool.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonat që duhen trajtuar.

Përbërësit

AQUA / WATER, GLYCERIN
ISOSTEARYL NEOPENTANOATE
BUTYLENE GLYCOL PENTYLENE GLYCOL
POLYSORBATE 20
TAMBOURISSA TRICHOPHYLLA LEAF EXTRACT,GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER
DIMETHICONE
DIMETHICONOL
AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE
DISODIUM EDTA
ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER