info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Redermic R Eye Cream

Çmimi:5,320.00 L 4,522.00 L -15%

Trajtim intensiv kundër
rrudhave në zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem anti-age i përqendruar, i formuluar edhe për lëkurën më sensitive. Teksturë e freskët në trajtë xheli.

Formulë unike që siguron një efekt lifting të dukshëm të menjëhershëm.

Në sajë të kombinimit të kafeinës me kompleksin me retinol rrudhat zbuten, rrathët e errët zbehen dhe pamja bëhet e freskët dhe e ndritshme.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe sy të ndjeshëm.
Hipoalergjik. Dermatologjikisht i testuar. Pa parabenë. Pa parfum.

 

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në zonën rreth syve.

Përbërësit

AQUA / WATER • ISOCETYL STEARATE • GLYCERIN • OCTYLDODECANOL • PROPYLENE GLYCOL • PENTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER • CETEARYL ALCOHOL • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • CAFFEIN • ISOHEXADECANE • SODIUM HYALURONATE • SODIUM HYDROXIDE • RETINOL • RETINYL LINOLEATE • ADENOSINE • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • POLYSILICONE-8 • POLYSORBATE 80 •PHENOXYETHANOL.