info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Redermic R Anti Ageing Concentrate Intense

Çmimi:6,140.00 L 5,219.00 L -15%

Krem korrektues me veprim intensiv kundër rrudhave
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përqendruar, i përshtatshëm edhe për lëkurën më sensitive. Zbeh rrudhat dhe njollat e errëta të lëkurës.
Me kompleksin ekskluziv në përmbajtje të përbërë nga retinoli i pastër dhe retinol që çlirohet në mënyrë progresive.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë dhe qafë. Të mos shoqërohet me produkte të tjera me retinol në përmbajtje. Në rast shqetësimi në aplikimet e para, të evitohet përdorimi i përditshëm derisa lëkura të mësohet me retinolin. Të evitohet kontakti me sytë.

Përbërësit

AQUA /WATER, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE GLYCERIN,OCTYLDODECANOL, PROPYLENE GLYCOL,PENTYLENE GLYCOL,ACRYLAMIDE/SODIUM,ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER,CETEARYL ALCOHOL,GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL,TRIETHANOLAMINE, ISOHEXADECANE
SODIUM HYALURONATE,RETINOL,RETINYL LINOLEAT, ADENOSINE,CAPRYLOYL SALICYLIC ACID
CAPRYLYL GLYCOL
POLYSORBATE 80
PHENOXYETHANOL
PARFUM / FRAGRANCE