info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Upgrade Toning and Remodeling Fluid SPF15

Çmimi:7,840.00 L 6,272.00 L -20%

Emulsion rimodelues dhe anti-rrudhë për qafën dhe dekoltenë
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Emulsion specifik për qafën dhe dekoltenë me veti anti-rrudhë, rimodeluese dhe tonifikuese.
Kombinimi i kompleksit rimodelues me ekstraktet e bimës Chlorella Vulgaris:
-forcojnë barrierën mbrojtëse të lëkurës;
-rrisin elasticitetin dhe tonicitetin e indeve;
-kanë veprim anti-rrudhë.
Kombinimi i filtrave solare (SPF 15) me kompleksin depigmentues parandalojnë formimin e njollave të errëta në lëkurë dhe mbrojnë lëkurën nga dukuria e fotoplakjes.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në zonën e qafës dhe dekolte. Përhapet me lëvizje nga poshtë sipër deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping