info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Fluid Cream Sensorial Matt SPF 30

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për fytyrën me efekt matifikues
40ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë që mbron plotësisht lëkurën nga rrezatimi diellor.
Në sajë të kombinimit të kompleksit DNA-Safe, me faktorin mbrojtës SPF 30 dhe një agjent matifikues ky emulsion:
-mbron lëkurën nga dukuria e fotoplakjes;
-zbeh rrudhat;
-parandalon formimin e njollave të errëta;
-matifikon lëkurën.
Rezistent ndaj ujit.
Jo komedogjenik.
i testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit diellor.
Riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Nylon-6/12, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Polyester-7, 4-Methylbenzylidene Camphor, Phenylbenzimidazole Sulfonic  Acid, VP/Eicosene Copolymer, Polysilicone-15, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polymethyl Methacrylate, Squalane, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Ceteareth-25, Ceteth-2, Decyl Oleate, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide (nano), Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Cyclopentasiloxane, Silica, Sorbitan Isostearate, Dimethicone, Butylene Glycol , Lauryl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Ethylhexylglycerin , o-Cymen-5-ol, Chlorphenesin, Tetrasodium EDTA, Triethanolamine, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping