info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Body Lotion SPF 30

Çmimi:3,150.00 L 1,575.00 L -50%

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit
100ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

I përshtatshëm për persona me lëkurë të ndjeshme, ton të lehtë dhe mesatar, ky formulim ka për qëllim:
-të mbrojë lëkurën nga ekspozimi për një kohë të gjatë në diell;
-të parandalojë formimin e rrudhave;
-të kundërshtojë dukurinë e foto-plakjes;
-të hidratojë lëkurën;
-të ruajë nxirjen.
Kjo arrihet në sajë të kombinimit të kompleksit DNS-Safe me faktorin mbrojtës SPF 30 dhe substancave me veti hidratuese.
Rezistent ndaj ujit.
Pa derivate të grurit.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para
ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, 4-Methylbenzylidene Camphor, Phenylbenzimidazole Sulfonic  Acid , VP/Eicosene Copolymer, Polysilicone-15, Polyester-7, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Ceteareth-25, Ceteth-2, Decyl Oleate, Phenoxyethanol, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopheryl Acetate, Squalane, Titanium Dioxide (nano), Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 60, Cyclopentasiloxane, Silica, Dimethicone, Butylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Lauryl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Sodium Citrate, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin , o-Cymen-5-ol, Tetrasodium EDTA, Triethanolamine, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping